Zestawienie znaków: Fundusze Europejskie, Barwy Rzeczypospolitej Polskiej, Unia Europejska
ANIMEX FOODS to największy producent i eksporter mięsa oraz przetworów mięsnych w Polsce, a także największy pracodawca w przemyśle mięsnym i spożywczym w Polsce, zatrudniający ponad 10 tys. pracowników. Jesteśmy właścicielem uznanych marek mięsa i wędlin, takich jak: Krakus, Berlinki, a także Morliny.
Job title

Team Leader obszaru Produkcji

Location

Kutno

Zakres obowiązków:

  • Planowanie zadań pracowników zgodnie z planem produkcji,
  • Egzekwowanie realizacji planu produkcji,
  • Egzekwowanie wydajności pracy oraz terminów,
  • Przygotowywanie maszyn i urządzeń zgodnie ze zmieniającymi się parametrami procesu produkcyjnego,
  • Ustawianie, przezbrajanie maszyn i linii produkcyjnych,
  • Zarządzanie pracownikami obecnymi na zmianie - delegowanie zadań, szkolenie, wdrażanie,
  • Współpraca z działami wewnętrznymi firmy,
  • Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej oraz raportowanie wyników produkcji,
  • Odpowiedzialność za rozwój podległych pracowników,
  • Ocena pracowników.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność organizowania pracy zespołu i egzekwowania zadań,
  • Odpowiedzialność i dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym),
  • Podstawowa znajomość zasad pracy maszyn pakujących,
  • Chęci do rozwoju,
  • Wysoko rozwinięte kompetencje miękkie,
  • Znajomość obsługi urządzeń biurowych oraz pakietu
    MS Office.

Oferujemy:

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • Przyjazną atmosferę,
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego,
  • Premie miesięczne,
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. wczasy pod gruszą, dofinansowanie do żłobka/przedszkola, imprezy integracyjne).
Back to top
0 1 2