Job title

Magazynier - Magazyn Ekspedycji / Mroźni

Location

Kutno

Zadania:

Magazyn Mroźni:

  • Prawidłowe ustawienie towaru w komorach chłodniczych ,
  • Dbałość o prawidłową rotację,
  • Realizacja planów produkcyjnych,
  • Praca na magazynie mroźni,
  • Aktywna współpraca z innymi działami.

Magazyn Ekspedycji:

  • Przyjęcie wyrobu gotowego: kontrola ilościowa i jakościowa, rejestracja wyrobu i opakowań w systemie, nadanie nr SSCC, ważenie i etykietowanie palet,
  • Składowanie do lokalizacji docelowych w magazynie wysokiego składu,
  • Przygotowanie towaru wg list pobrań i realizacja zamówień - kompletacja,
  • Prawidłowe i rzetelne wypełnianie dokumentów magazynowych,
  • Właściwe oznakowanie towaru i kontrola towaru zapakowanego,
  • Załadunki i rozładunki aut; kontrola środków transportu przed załadunkiem zgodnie z procedurami (temperatura, czystość itp.)

Wymagania:

  • uprawnienia na wózek widłowy potwierdzone egzaminem UDT - warunek konieczny,
  • doświadczenie zawodowe w pracy na magazynie,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym,
  • mile widziana znajomość programu SAP, SWR,
  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjny system motywacyjny (premia + nagrody),
  • Możliwość rozwoju,
  • Pakiet socjalny zawierający m.in.: bony świąteczne, dofinansowanie do wypoczynku urlopowego,
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego.
Back to top