Job title

Pracownik Produkcyjno-Magazynowy w obszarze Buforu Surowca

Location

Kutno

Zadania:

  • sprawdzanie stanów magazynowych;
  • naważanie surowca pod dane zlecenia;
  • rejestracja i rozliczanie naważonego surowca;
  • transportowanie naważonego surowca pod linie;
  • obsługa wózka niskiego unoszenia.

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe w pracy na magazynie;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 2-zmianowym;
  • mile widziana znajomość programu SAP;
  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych;
  • mile widziane uprawnienia na wózek widłowy potwierdzone egzaminem UDT;

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • atrakcyjny system motywacyjny (premia + nagrody);
  • możliwość rozwoju;
  • pakiet socjalny zawierający m.in.: bony świąteczne, dofinansowanie do wypoczynku urlopowego;
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego.
Back to top