Job title

Stażysta w dziale Rozwoju i Utrzymania SAP

Location

Poznań

Twoje zadania:

  • wspomaganie działań przy udziale starszych specjalistów w obszarze obsługi i rozwoju systemu SAP FICO,
  • wsparcie projektów w obszarze SAP FICO,
  • współpraca z pionami merytorycznymi w zakresie analizy potrzeb, wymagań, procesów FICO, testów nowych rozwiązań oraz bieżącej eksploatacji aplikacji,
  • podążanie za najnowszymi trendami i zmianami w dziedzinie rozwoju SAP,
  • wsparcie przy projekcie upgrade SAP ECC oraz wdrożeniu SAP S/4 HANA.

Nasze wymagania:

  • praktyczna znajomość podstaw finansów,
  • student/ka - kierunków informatycznych lub finansowych,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność szybkiej nauki oraz dzielenia się wiedzą,
  • elastyczne podejście w rozwiązywaniu problemów,
  • dobra znajomość Pakietu MS Office (Word, Excel).
  • Mile widziana znajomość systemu SAP ECC lub S/4 HANA oraz umiejętności programowania w dowolnym języku.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w rozpoznawalnej, międzynarodowej firmie o przyjaznej kulturze organizacyjnej,
  • pakiet dodatków pozapłacowych,
  • swobodną atmosferę pracy,
  • poznanie najnowszych technologii IT oraz zdobycie doświadczenia zawodowego w międzynarodowej organizacji.
Back to top