Job title

Stażysta w Dziale Produkcji Mięsa Przetworzonego

Location

Szczecin

Twoje zadania:

  • Analiza wskaźników uzysku wyrobów, surowców, materiałów, norm jakości
  • Przygotowywanie dokumentacji produkcyjnej
  • Wsparcie w organizacji i kontroli procesów produkcyjnych
  • Wsparcie przy realizacji planów produkcyjnych
  • Wykonywanie bieżących zadań operacyjnych

Nasze wymagania:

  • Studenci 5 roku lub absolwenci do 2 lat po ukończeniu studiów: Technologia Żywności, Zarządzanie I Inżynieria Produkcji lub absolwenci Technikum Technologii Żywności
  • Znajomość programów MS Office
  • Kreatywność, otwartość na zmiany i wyzwania
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Staranność, dokładność, pracowitość i zaangażowanie

Oferujemy:

  • Umowa o pracę - płatny staż na zasadach umowy o pracę z planem docelowego zatrudnienia
  • Jasną ścieżkę rozwoju i awansu, udział w realizacji ciekawych projektów, współpracę w ramach grupy Animex
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie grupowe na życie
  • Karta Multisport
  • Paczki świąteczne dla pracowników
  • Wczasy pod gruszą - Ty odpoczywasz firma Tobie płaci nawet do 1550 zł
  • Premia za polecenie pracownika 600zł, Bank Pomysłów
  • Darmowy posiłek w trakcie pracy
Back to top