Job title

Specjalista ds. Materiałów POS (Marketing Handlowy)

Location

Warszawa

Twój zakres obowiązków:

  • Kreowanie nowych materiałów POS we współpracy z działem Sprzedaży, Marketingu oraz z agencjami zewnętrznymi
  • Realizowanie procesu zakupów zgodnie z zasadami obowiązującymi w firmie
  • Utrzymywanie optymalnych zapasów materiałów POS, współpraca z ich dostawcami
  • Koordynacja procesu co-packingu standów we współpracy z innymi działami w firmie, zakładami produkcyjnymi i z zewnętrznymi podwykonawcami
  • Pozyskiwanie informacji i prognoz na temat wydarzeń i działań związanych z organizowanymi akcjami in-out
  • Nadzorowanie akcji realizowanych w punktach sprzedaży, monitoring działań konkurencji
  • Bieżąca ocena stosowanych narzędzi celem poprawy ich efektywności

Co się dla nas liczy:

  • Doświadczenie w Marketingu Handlowym i / lub w działach: Marketingu, Sprzedaży
  • roczne doświadczenie operacyjne na rynku w co najmniej jednym z następujących obszarów: Sprzedaż, Marketing, Logistyka/Copacking,
  • Podstawowa wiedza dotyczącą materiałów i surowców
  • Myślenie przestrzenne, myślenie out-of-the-box
  • Dobra organizacja pracy, umiejętność prowadzenia kilku projektów jednocześnie, umiejętność wyznaczania priorytetów
  • To, czy jesteś osobą komunikatywną i lubisz współpracę z innymi
  • Inicjatywa i kreatywność

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • System premiowy
  • Pakiet dodatków pozapłacowych
  • Pracę w rozpoznawalnej, międzynarodowej firmie o przyjaznej kulturze organizacyjnej
  • UWAGA: pracujemy stacjonarnie w biurze w centrum Warszawy
Back to top