Job title

Stażysta - Dział Personalny

Location

Daszyna

Zadania:

  • Przygotowywanie dokumentacji pracowniczej,
  • Prowadzenie teczek osobowych,
  • Koordynowanie obiegu dokumentów kadrowych,
  • Udział w projektach HR-owych,
  • Wsparcie przy bieżących zadaniach działu personalnego,
  • Współpraca z innymi działami w firmie.

Wymagania:

  • Mile widziani absolwenci szkół ponadpodstawowych oraz uczelni wyższych,
  • Mile widziana znajomość przepisów prawa pracy,
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i nastawienie na pracę w zespole,
  • Dokładność, samodzielność i skrupulatność,
  • Otwartość na nowe wyzwania i kreatywne myślenie,
  • Mile widziana znajomość języka rosyjskiego.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwość realnego rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, należącej do międzynarodowego koncernu,
  • Pracę w atmosferze współpracy,
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i rozwiązań.
Back to top