Job title

Pracownik Produkcji

Location

Ełk

Opis stanowiska:

  • poszukujemy pracowników produkcyjnych na różnych stanowiskach (m.in.: wędliniarz-konserwiarz, pakowacz, peklowacz, rozbieracz-wykrawacz, ubojowiec)

O Tobie:

  • masz już doświadczenie w pracy na produkcji lub chcesz je zdobyć,
  • lubisz pracować przy użyciu maszyn i urządzeń,
  • jesteś gotowy do pracy w systemie zmianowym.

  • pracować w zakładzie produkcyjnym,
  • być zatrudnionym w oparciu o umowę o pracę,
  • mieć perspektywę stałego zatrudnienia,
  • otrzymywać wynagrodzenie zawsze na czas, premię produkcyjną i dodatek za brak absencji,
  • mieć zapewniony ciepły posiłek regeneracyjny i korzystać z oferty Funduszu Socjalnego.
Back to top