Zestawienie znaków: Fundusze Europejskie, Barwy Rzeczypospolitej Polskiej, Unia Europejska
ANIMEX FOODS to największy producent i eksporter mięsa oraz przetworów mięsnych w Polsce, a także największy pracodawca w przemyśle mięsnym i spożywczym w Polsce, zatrudniający ponad 10 tys. pracowników. Jesteśmy właścicielem uznanych marek mięsa i wędlin, takich jak: Krakus, Berlinki, a także Morliny.
Job title

Specjalista ds. Technicznych

Location

Daszyna

Główne zadania:

  • Organizowanie i nadzorowanie prawidłowej pracy i eksploatacji maszyn, urządzeń,
  • Kontakt z serwisami zewnętrznymi. Nadzór nad właściwym wykonaniem przeglądów i prac,
  • Zapewnienie prawidłowej gospodarki konserwacyjno - remontowej budynków, infrastruktury, maszyn i urządzeń,
  • Analiza i kontrola zużycia mediów,
  • Przygotowywanie planu przeglądów i remontów maszyn i urządzeń,
  • Dokonywanie zamówień części eksploatacyjnych i remontowych,
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej (AKP, UDT, DTR, instrukcje eksploatacji; zakres czynności dla operatorów),
  • Tworzenie Instrukcji Konserwacyjno-Remontowych, harmonogramów remontów,
  • Obsługa i nadzorowanie systemu CMMS,
  • Wykonywanie czynności zgodnie z procedurami HACCP, ISO,
  • Współpraca z innymi działami, oddziałami.

Wymagania:

  • Podstawowa wiedza techniczna,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na zautomatyzowanych liniach technologicznych,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • Mile widziane posiadanie uprawnień do kierowania wózków widłowych.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w systemie zmianowym,
  • prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe,
  • pracę w rozpoznawalnej, międzynarodowej firmie o przyjaznej kulturze organizacyjnej,
  • pracę o dużym zakresie samodzielności i odpowiedzialności, polegającą na szacunku i wzajemnej pomocy,
  • możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń.
Back to top
0 1 2