Job title

Przedstawiciel Handlowy w kanale sprzedaży tradycyjnej (tt)

Location

Częstochowa

Zadania dla Ciebie:

  • Wykonywanie celów sprzedażowych na powierzonym terenie (Częstochowa i bliskie okolice),
  • Przeprowadzanie ustalonych promocji na produkty spółki,
  • Realizacja dodatkowych ekspozycji,
  • Wprowadzanie nowości do oferty zakupowej klientów,
  • Bieżąca współpraca z innymi działami spółki,
  • Praca na produktach z oferty handlowej Animexu.

Co jest dla nas istotne?

  • Doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego,
  • Znajomość rynku i sklepów detalicznych w Częstochowie i okolice,
  • Odpowiedzialność, rzetelność oraz uczciwość,
  • Systematyczność i nastawienie na realizację celów,
  • Prawo jazdy kat. B.

Czeka na Ciebie:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Samochód służbowy również do użytku prywatnego, kartę paliwową, tablet i telefon,
  • Atrakcyjny system premiowy,
  • Pakiet dodatków pozapłacowych,
  • Pracę w rozpoznawalnej, międzynarodowej firmie o przyjaznej kulturze organizacyjnej,
  • Pracę ze znanymi markami, wysoko cenionymi przez konsumentów.
Back to top