Job title

Pracownik Magazynowy - CF Morliny

Location

Morliny

Główne zadania:
  • Przyjmowanie, magazynowanie towarów;
  • Kompletacja towarów do wysyłki wg zamówień Klienta;
  • Kontrola stanów magazynowych;
  • Utrzymanie czystości w pomieszczeniach magazynowych;
  • Przestrzeganie procedur związanych z magazynowaniem (kontrola temperatur stanów materiałowych i innych zawartych w procedurach HACCP);
  • Przestrzeganie zasad BHP i norm ISO 9001 na magazynie;
  • Obsługa skanera;
  • Obsługa wózków widłowych;
Wymagania:
  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe;
Oferujemy:
  • Umowę o pracę;
  • Ciekawą  pracę w dynamicznie rozwijającej się grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Wynagrodzenie 4 300 zł brutto wzrastające wraz ze zdobywaną wiedzą, umiejętnościami i zaangażowaniem;
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne;
  • Zdobycie doświadczenia w dużym zakładzie produkcyjnym;
  • Premie: absencyjna 300,00 zł brutto miesięcznie + 600,00 zł brutto za polecenie pracownika;
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka; paczki i pomoc finansowa dla pracowników z okazji świąt; świadczenie urlopowe, tzw. "wczasy pod gruszą": 800-950 zł; zniżki na basen, turnieje sportowe, mecze; zniżki na imprezy kulturalne: kino, teatr, koncerty; wycieczki; koło wędkarskie; zapomogi dla pracowników w wyjątkowo trudnej sytuacji bytowej);
  • Program opieki medycznej Lux Med;
  • Grupowe ubezpieczenie na życie.

Praca III-zmianowa

Back to top