Zestawienie znaków: Fundusze Europejskie, Barwy Rzeczypospolitej Polskiej, Unia Europejska
ANIMEX FOODS to największy producent i eksporter mięsa oraz przetworów mięsnych w Polsce, a także największy pracodawca w przemyśle mięsnym i spożywczym w Polsce, zatrudniający ponad 10 tys. pracowników. Jesteśmy właścicielem uznanych marek mięsa i wędlin, takich jak: Krakus, Berlinki, a także Morliny.
Nazwa stanowiska

Stażysta w Dziale Personalnym

Miejsce Pracy

Kutno

Główne zadania:

  • Kompletowanie i sortowanie dokumentacji kadrowej.
  • Wprowadzanie danych do systemu kadrowo-płacowego.
  • Wsparcie w obsłudze kadrowej pracowników zatrudnionych na umowę o pracę i umowę zlecenie,
  • Udział w procesach związanych z rozwojem pracowników w oparciu o przyjęte w organizacji procesy rozwojowe,
  • Współpraca z innymi działami w zakresie procesów personalnych,
  • Przygotowywanie sprawozdań, zestawień i raportów.
  • Udział w prowadzeniu spraw związanych z legalizacją pobytu i pracy cudzoziemców na terytorium RP,
  • Zakwaterowania pracowników w hotelach pracowniczych.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie,
  • Inicjatywa w działaniu, samodzielność, dążenie do celu, skrupulatność,
  • Otwartość na zmiany,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Znajomość przepisów w zakresu prawa pracy
  • J. angielski/rosyjski/ukraiński w stopniu komunikatywnym- mile widziany

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju, wewnętrzne ścieżki awansów,
  • Pakiet socjalny zawierający m.in.: bony świąteczne, dofinansowanie do wypoczynku urlopowego, dofinansowanie do żłobka/przedszkola,
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego,
  • Pomoc finansowa dla pracowników w trudnych sytuacjach.
0 1 2 3 4