Zestawienie znaków: Fundusze Europejskie, Barwy Rzeczypospolitej Polskiej, Unia Europejska

Rozwiej swoje wątpliwości i aplikuj

Proces rekrutacyjny
Jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej?
Zachęcamy do zapoznania się z profilem naszej firmy przed rozmową rekrutacyjną. Zastanów się nad pytaniami, które chciałbyś nam zadać. Z chęcią na nie odpowiemy. Więcej informacji znajdziesz na stronie proces rekrutacji.
Jak wygląda proces rekrutacji i ile etapów obejmuje?
Proces rekrutacji zależy od stanowiska, na jakie aplikujesz. Rekrutacja może składać się z jednego lub kilku etapów. Więcej informacji znajdziesz na stronie proces rekrutacji.
W jaki sposób mogę uzyskać informację, czy moje CV zostało przyjęte?
Jeżeli wysyłasz CV za pośrednictwem naszej strony www lub portali zewnętrznych, dostaniesz od nas maila z potwierdzeniem, że otrzymaliśmy Twoje CV i po weryfikacji wszystkich zgłoszeń, będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami. Jeżeli przynosisz nam swoje CV osobiście, skontaktujemy się z Tobą jeżeli Twoja aplikacja będzie odpowiadała prowadzonym przez nas obecnie procesom rekrutacyjnym.
Jakie dokumenty dołączyć do aplikacji?
Dokumenty jakie należy dołączyć do aplikacji, są uzależnione od stanowiska, na które aplikujesz. O wymaganych dokumentach potrzebnych do procesu rekrutacji zawsze informujemy w ogłoszeniu.
W jaki sposób mogę przesłać swoje CV?
Swoje CV możesz przesłać za pomocą naszej strony internetowej. Wystarczy wejść na stronę oferty pracy. Każda z ofert zawiera link, dzięki któremu będziesz mógł wysłać swoje zgłoszenie. Jeśli nie znalazłeś interesującej Cię oferty, możesz także wysłać swoją aplikację za pomocą formularza kontaktowego. CV można składać również osobiście w każdej z naszych lokalizacji.
Czy mogę aplikować na więcej niż 1 stanowisko?
Tak, możesz aplikować na więcej niż 1 stanowisko. Nasze oferty rekrutacyjne dotyczą różnych stanowisk. Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie coś dla siebie.
Chciałabym/chciałbym wziąć udział w rekrutacji. Czy mogę to zrobić on-line?
Jesteśmy elastyczni i staramy się dostosować indywidualnie do każdej sytuacji. Nie wykluczamy spotkania w formie zdalnej.
Czy oferujecie staże?
Tak, w Animex Foods zapewniamy szeroką ofertę programów stażowych.
Jakie muszę mieć wykształcenie/kwalifikacje, by ubiegać się o zatrudnienie w Waszej firmie?
Wymagania na temat wykształcenia lub kwalifikacji znajdują się zawsze w opisie danej oferty pracy.
Gdzie mogę się dowiedzieć o ofertach pracy w Waszej firmie?
Ogłoszenia rekrutacyjne znajdziesz na stronie oferty pracy oraz na ogólnopolskich i lokalnych portalach internetowych. Jeśli aktualnie nie prowadzimy interesującej Cię rekrutacji, możesz wysłać do nas spontaniczną aplikację za pomocą formularza kontaktowego lub zostawić dokumenty aplikacyjne w jednej z naszych lokalizacji.
Praca w Animex
W jaki sposób Animex dba o rozwój swoich pracowników?
Nasi pracownicy na różnych szczeblach mają możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji, poprzez m.in. uczestnictwo w programach rozwojowych. Będziesz mieć dostęp do odpowiednio dobranych procesów rozwojowych, aby doskonalić swoje kompetencje. Więcej informacji znajdziesz na stronie dlaczego warto.
Jaka jest temperatura w miejscu pracy?
Jest to uzależnione od danego stanowiska. Na niektórych odcinkach produkcji temperatura może być niższa niż w pozostałych częściach zakładu i pomieszczeniach biurowych.
Czy pracodawca zapewnia odzież roboczą?
Tak, wszystkim naszym pracownikom produkcyjnym zapewniamy odzież roboczą.
Czy firma oferuje elastyczne godziny pracy?
W zależności od działu i stanowiska zaczynamy pracę o różnych godzinach i pracujemy w różnych systemach czasu pracy.
Czy możliwa jest praca w niepełnym wymiarze czasu pracy?
Możesz pracować w pełnym wymiarze czasu pracy (tzw. cały etat) lub w jego części. Dokładne informacje znajdują się w ofercie pracy na dane stanowisko
Czy firma oferuje umowę o pracę?
Tak, naszych pracowników zatrudniamy na podstawie umowy o pracę.

Napisz do nas

Masz pytania? Chcesz przesłać opinię?
Skontaktuj sie z nami
Wróć na górę
0 1 2 3 4