Nazwa stanowiska

AUTOMATYK

Miejsce Pracy

Szczecin

Główne zadania :

  • Utrzymanie w sprawności parku maszynowego na liniach i urządzeniach produkcyjnych w zakresie automatyki
  • Udział w przeglądach, konserwacjach i naprawach instalacji automatyki
  • Wdrażanie nowych rozwiązań technicznych

Oczekiwania wobec kandydata:

  • Ukończyłeś szkołę zawodową, studiujesz lub jesteś absolwentem z kierunków technicznych takich jak: elektronika, elektrotechnika, mechatronika czy automatyka. Zapraszamy do Nas. Nauczymy Cię obsługi naszych systemów i technologii
  • Uprawnienia elektryczne SEP do 1 kV. Jeśli ich nie posiadasz gwarantujemy Tobie bezpłatne szkolenie.
  • Znajomość układów automatyki.
  • Znajomość czytania schematów elektrycznych.
  • Podstawowa znajomość sterowników s7.
  • Dyspozycyjność (praca zmianowa)

Oferujemy:

  • Bezpłatne szkolenie o wartości 3 tys. zł z zakresu uprawnień SEP oraz programowania sterowników logicznych
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne stałe wynagrodzenie podstawowe + premie
  • Pakiet benefitów pozapłacowych dla Ciebie i dla Twojej rodziny
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie grupowe na życie
  • Kartę Multisport, dofinansowanie do zakupu biletów około 100 zł
  • Paczki świąteczne dla pracowników i ich dzieci
  • Dofinansowanie do wypoczynku dzieci
  • Wczasy pod gruszą - ty odpoczywasz firma Tobie płaci nawet do 1550 zł
  • Premię za polecenie pracownika 600zł
  • Darmowy posiłek w trakcie pracy/ Darmowe ciepłe napoje
  • Stypendia dla dzieci pracowników
  • Przewozy pracownicze z kierunków: Ińsko, Lipiany, Przybiernów, Stepnica, Przelewice, Stargard, Pyrzyce
0 1 2 3 4