Nazwa stanowiska

Automatyk

Miejsce Pracy

Daszyna

Zadania:

  • diagnozowanie i dokonywanie napraw systemów automatyki przemysłowej,
  • zapewnianie prawidłowej pracy maszyn i urządzeń na liniach produkcyjnych,
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej dotyczącej układów automatyki przemysłowej w nowo tworzonych instalacjach automatyki przemysłowej,
  • realizacja harmonogramów, przeglądów maszyn oraz czynne uczestnictwo w prewencyjnym utrzymaniu ruchu,
  • naprawa urządzeń elektrycznych i elektronicznych,
  • współpraca z Działem Technicznym oraz firmami zewnętrznymi podczas instalacji oraz serwisowania maszyn i urządzeń

Wymagania:

  • wykształcenie z zakresu automatyka/elektryka/elektronika,
  • znajomość obsługi komputerów przemysłowych, czujników, falowników, serwonapędów, regulatorów, itp.,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej, elektronicznej i elektromechanicznej,
  • odpowiedzialność, sumienność i umiejętność pracy w zespole,
  • zdolności analityczne i umiejętność rozwiązywania problemów,
  • znajomość sterowników PLC

Oferujemy:

  • zatrudnienie w rozpoznawalnej, międzynarodowej firmie o przyjaznej kulturze organizacyjnej,
  • pełną wyzwań pracę o dużym zakresie samodzielności i odpowiedzialności,
  • atmosferę pracy polegającą na szacunku i wzajemnej pomocy,
  • szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego.