Nazwa stanowiska

Pracownik Produkcji

Miejsce Pracy

Daszyna

Zadania:

  • zawieszanie żywca na strzemiona,
  • doczyszczanie podrobów,
  • ocena jakościowa, selekcja surowca,
  • przestrzeganie porządku i higieny na stanowisku pracy w trakcie i po zakończeniu produkcji.

Wymagania:

  • Umiejętność współpracy z ludźmi,
  • Dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjny system premiowania,
  • bonus kwartalny,
  • możliwość realnego rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, należącej do międzynarodowego koncernu,
  • dopasowany dla Ciebie program wdrożenia do pracy oraz wsparcie doświadczonego menedżera,
  • możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń,
  • pracę w atmosferze współpracy,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • karty multisport,
  • wczasy pod gruszą,
  • dofinansowanie do żłobków i przedszkoli.
0 1 2 3 4