Nazwa stanowiska

Pomocnik Magazynowy

Miejsce Pracy

Koryta

        Zadania:

  • Podstawowa obsługa maszyn myjących pojemniki, palboksy, palety - kontrola pracy maszyny
  • Załadunek i odbiór pojemników, palboksów i palet z maszyn myjących
  • Prace transportowe ręcznym wózkiem paltowym
  • Dbanie o prawidłowy stan higieniczny i techniczny maszyn myjących

       Oczekiwania:

  • Rzetelność w wykonywanych obowiązkach
  • Punktualność
  • Gotowość do pracy w systemie III zmianowy od poniedziałku do niedzieli

        Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie wzrastające wraz ze zdobytą wiedzą, umiejętnościami i zaangażowaniem
  • możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • atmosferę pracy polegającą na szacunku i wzajemnej pomocy
  • posiłek regeneracyjny
  • atrakcyjny system premiowania
  • bogatą ofertę Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
0 1 2 3 4