Nazwa stanowiska

Operator linii produkcyjnej

Miejsce Pracy

Daszyna

Zadania:

  • dostosowywanie ustawień maszyn do produktu;
  • kontrolowanie poprawności przetwarzania produktu na liniach produkcyjnych;
  • usuwanie drobnych przestojów (utrzymywanie ciągłości pracy linii produkcyjnych);
  • dbanie o jakość produktu oraz utrzymywanie optymalnych uzysków;
  • diagnozowanie oraz zgłaszanie bieżących nieprawidłowości w pracy maszyn i urządzeń do odpowiednich służb;
  • czynny udział przy pracach konserwacyjno-remontowych i usuwaniu awarii.

Oczekiwania:

  • rzetelność;
  • dokładność;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • atrakcyjny system motywacyjny;
  • bezpłatny dowóz pracowników na wyznaczonych trasach;
  • wynagrodzenie wzrastające wraz ze zdobytą wiedzą, umiejętnościami i zaangażowaniem;
  • możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń;
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • atmosferę pracy polegającą na szacunku i wzajemnej pomocy;
  • posiłek regeneracyjny;
  • bogatą ofertę Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.
0 1 2 3 4