Nazwa stanowiska

Elektromechanik

Miejsce Pracy

Daszyna

Główne zadania:

  • kontrola przebiegu poszczególnych operacji jednostkowych,
  • bieżąca kontrola pomieszczeń podległych pod obszar,
  • kontrola przestrzegania reżimów technologicznych,
  • rejestracja awarii i przestojów na podległym obszarze w systemie CMMS,
  • bieżące prowadzenie i wypełnianie wszystkich kart zgodnie z obowiązującymi przepisami KJ,
  • dbałość o higienę wydziału,
  • kontrola nad rejestracją parametrów mierzalnych na podległym odcinku,
  • terminowa realizacja przeglądów maszyn na podległym dziale,
  • wykonywanie innych poleceń przełożonego związanych z pracą i zgodnych z przepisami prawa.

Wymagania:

  • wykształcenie o kierunku technicznym ( preferowane kierunki: mechanika, automatyka, budowa maszyn lub pokrewne),
  • determinacja i zaangażowanie w dążeniu do celów, samodzielność, dokładność, terminowość, umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji,
  • praktyczna znajomość problematyki związanej z naprawami i konserwacją maszyn i urządzeń ( mile widziane w przemyśle mięsnym - drobiarskim),
  • zaangażowanie w realizację swoich obowiązków, nastawienie na realizację celów, odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość realnego rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, należącej do międzynarodowego koncernu,
  • pracę w atmosferze współpracy,
  • możliwość realizacji własnych pomysłów i rozwiązań,
  • dużą autonomię w realizacji działań.
0 1 2 3 4