Nazwa stanowiska

Asystent ds. Zarządzania Produkcją

Miejsce Pracy

Koryta

Główne zadania:

  • Zarządzanie systemem sterującym produkcją,
  • wiedza nt. wydajności maszyn i urządzeń,
  • rozpisywanie planu produkcyjnego na następny dzień produkcyjny,
  • prowadzenie plików produkcyjnych.

Wymagania:

  • Rzetelność,
  • dokładność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjny system motywacyjny,
  • wynagrodzenie wzrastające wraz ze zdobytą wiedzą, umiejętnościami i zaangażowaniem,
  • możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń,
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • atmosferę pracy polegającą na szacunku i wzajemnej pomocy.
0 1 2 3 4