Nazwa stanowiska

Brygadzista Produkcji

Miejsce Pracy

Opole

Zakres obowiązków:

· Planowanie zadań pracowników zgodnie z planem produkcji

· Egzekwowanie realizacji planu produkcji

· Egzekwowanie wydajności pracy oraz terminów

· Przygotowywanie maszyn i urządzeń zgodnie ze zmieniającymi się parametrami procesu produkcyjnego

· Ustawianie, przezbrajanie maszyn i linii produkcyjnych

· Zarządzanie pracownikami obecnymi na zmianie - delegowanie zadań, szkolenie, wdrażanie

· Współpraca z działami wewnętrznymi firmy

· Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej oraz raportowanie wyników produkcji

Wymagania:

· Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

· Praktyka w zarządzaniu zespołem pracowników

· Umiejętność organizowania pracy zespołu i egzekwowania zadań

· Odpowiedzialność i dyspozycyjność (praca w systemie 3 zmianowym)

Oferujemy:

· Ciekawą i pełną wyzwań pracę

· Możliwość rozwoju zawodowego

· Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

· Kształtowanie ścieżki rozwoju zawodowego

· Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego

· Atrakcyjny pakiet socjalny ( ubezpieczenie medyczne Luxmed, karta Multisport, bony świąteczne, ZFŚS)