Nazwa stanowiska

Pracownik Rozbioru

Miejsce Pracy

Kutno

Zakres zadań:

  1. Obsługa maszyn typu: skórowaczka ręczna, skórowaczka dwunożowa ,wizard, odbłaniarka,nożyc do cięcia nóg
  2. Pakowanie gotowego asortymentu w pojemniki na linii produkcyjnej
  3. Podawanie ćwiartki z linii transportowej na linie produkcyjne
  4. Przepychanie półtusz
  5. Pozycjonowanie półtusz
  6. Zawieszanie szynek na haki
  7. Obsługa pił na linii zasadniczej.

Wymagania:

  • Motywacja do pracy;
  • Książeczka sanitarno-epidemiologiczna;
  • Dyspozycyjność;

Oferujemy:

  • Umowę o pracę;
  • Posiłek regeneracyjny i odzież ochronna;
  • Szkolenia, awanse, przeniesienia;
  • Sport (możliwość trenowania piłki nożnej lub siatkowej);
  • Grupowe ubezpieczenia na życie;
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
0 1 2 3 4