Nazwa stanowiska

Pracownik produkcji, jeliciarz

Miejsce Pracy

Starachowice

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie procesów produkcyjnych , przyjęcie kompletu jelit.
  • rozbiór kompletu jelit na poszczególne asortymenty.
  • obsługa maszyn i urządzeń wykorzystywanych w procesach produkcyjnych , dotyczących w produkcji obróbki jelit , mięsa oraz wędlin
  • konserwacja pozyskanych asortymentów, schładzanie, solenie;
  • Kalibracja jelit;
  • Pakowanie jelit;

Wymagania:

  • gotowości do pracy 2-zmianowej
  • posiadania aktualnej książeczki sanepidowskiej lub chęć jej wyrobienia
  • umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie i chęci do pracy;

Oferujemy:

  • Bezpieczeństwo ekonomiczne - atrakcyjną płacę, zatrudnienie na umowę o pracę, pakiet socjalny,  ubezpieczenie grupowe
  • Rozwój - udział w realizacji ciekawych projektów, współpracę w ramach grupy Animex
  • Przynależność - pracę w atmosferze wzajemnego wspierania się i wymiany doświadczeń
  • Aktywność - grupy sportowe (m.in. piłka nożna, piłka siatkowa), spartakiada międzyzakładowa Animex
  • Rozrywkę - piknik pracowniczy, spotkania integracyjne;
  • Benefity poza płacowe.
0 1 2 3 4