Zestawienie znaków: Fundusze Europejskie, Barwy Rzeczypospolitej Polskiej, Unia Europejska
ANIMEX FOODS to największy producent i eksporter mięsa oraz przetworów mięsnych w Polsce, a także największy pracodawca w przemyśle mięsnym i spożywczym w Polsce, zatrudniający ponad 10 tys. pracowników. Jesteśmy właścicielem uznanych marek mięsa i wędlin, takich jak: Krakus, Berlinki, a także Morliny.
Nazwa stanowiska

Pracownik Magazynowy

Miejsce Pracy

Kutno

Zadania:

  1. Przyjęcie wyrobu gotowego:
    • kontrola ilościowa i jakościowa
    • rejestracja wyrobu i opakowań w systemie, nadanie nr SSCC
    • ważenie i etykietowanie palet,
  2. Składowanie do lokalizacji docelowych w magazynie wysokiego składu
  3. Przygotowanie towaru wg list pobrań i realizacja zamówień - kompletacja
  4. Prawidłowe i rzetelne wypełnianie dokumentów magazynowych
  5. Właściwe oznakowanie towaru i kontrola towaru zapakowanego
  6. Załadunki i rozładunki aut; kontrola środków transportu przed załadunkiem zgodnie z procedurami (temperatura, czystość itp.)
  7. przestrzeganie zasad higieny i HACCP
  8. Przestrzeganie obowiązującego Regulaminu Pracy, procedur i przepisów BHP i Ppoż. Oraz dbanie o dobro pracodawcy oraz chronienie dobrego imienia Firmy

Wymagania:

  1. Dyspozycyjność, gotowość do pracy zmianowej
  2. Doświadczenie zawodowe w pracy na magazynie
  3. Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- możliwość rozwoju i awansu,

- atrakcyjny pakiet socjalny.

0 1 2 3 4