Nazwa stanowiska

Mistrz Produkcji

Miejsce Pracy

Daszyna

Główne zadania:

  • W zakresie produkcji mączek i tłuszczów zwierzęcych:
    • Nadzór nad organizacją i prowadzeniem procesu produkcji mączek i tłuszczów zwierzęcych w oparciu o miesięczne plany produkcji,
    • Nadzorowanie procesu produkcyjnego zgodnie z obowiązującymi normami technologicznymi przy zachowaniu pełnego wykorzystania zdolności produkcyjnej maszyn i urządzeń węzła technologicznego oraz normatywnej wydajności surowca i jakości wyrobów gotowych,
    • Planowanie, koordynowanie i nadzór nad pracą zespołu,
    • Doskonalenie wewnętrznej organizacji pracy operatorów,
    • Udział w bieżącej optymalizacji procesów produkcyjnych,
    • Rozwiązywanie problemów technicznych i wykonywanie drobnych napraw oraz przeglądów maszyn i urządzeń.

Wymagania:

  • Podstawowa wiedza techniczna,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • Umiejętność organizacji pracy własnej i podległego zespołu,
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na zautomatyzowanych liniach technologicznych,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • Mile widziane posiadanie uprawnień UDT do kierowania wózków widłowych,
  • Mile widziane uprawnienia SEP.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w systemie zmianowym,
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe
  • Pracę w rozpoznawalnej, międzynarodowej firmie o przyjaznej kulturze organizacyjnej,
  • Pracę o dużym zakresie samodzielności i odpowiedzialności, polegającą na szacunku i wzajemnej pomocy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń.
0 1 2 3 4