Nazwa stanowiska

Magazynier

Miejsce Pracy

Suwałki

Zadania:

  • Przygotowanie towaru do wysyłki zgodnie ze specyfikacją
  • Załadunek i rozładunek surowca
  • Kompletacja zamówień wg zleceń
  • Obsługa elektronicznych urządzeń skanujących
  • Transportowanie surowca

Wymagania:

  • uprawnienia na wózek widłowy potwierdzone egzaminem UDT - warunek konieczny,
  • doświadczenie zawodowe w pracy na magazynie,
  • umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym
  • mile widziana znajomość programu SAP
  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju
  • Pakiet socjalny zawierający m.in.: bony świąteczne, dofinansowanie do wypoczynku urlopowego,
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego
0 1 2 3 4