Nazwa stanowiska

Kierownik ds. Kluczowych Klientów Sieciowych

Miejsce Pracy

Warszawa

Zadania na stanowisku:

  • Współpraca z Klientami z kanału tradycyjnego, na terenie województwa mazowieckiego
  • Planowanie, realizowanie i rozwój sprzedaży zgodnie z założonym zadaniami i budżetem,
  • Negocjacje handlowe,
  • Monitorowanie i analiza efektywności procesów sprzedaży,
  • Efektywna współpraca z zespołem w celu realizacji celów strategicznych firmy,
  • Realizowanie zadań związanych z akcjami promocyjnymi, wprowadzaniem nowych produktów.

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy handlowej,
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • Orientacja na wynik i konstruktywne podejście do problemów,
  • Otwartość, nienaganna organizacja pracy własnej i kultura osobista.

Co oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Samochód służbowy do użytku prywatnego,
  • Atrakcyjny system premiowy oraz pakiet dodatków pozapłacowych,
  • Pracę w rozpoznawalnej, międzynarodowej firmie,
  • Dużą samodzielność w realizacji zadań,
  • Realne możliwości rozwoju zawodowego, program i szkoleń.
0 1 2 3 4