Nazwa stanowiska

Stażysta w Dziale Planowania Produkcji

Miejsce Pracy

Daszyna

Główne zadania :

  • bilansowanie krótko, średnio i długoterminowe masy mięsnej,
  • planowanie krótko, średnio i długoterminowe produkcji,
  • wystawianie zleceń pakowania w systemie SAP, SWR BIS,
  • analiza i potwierdzanie zamówień sprzedażowych,
  • ścisła współpraca z pozostałymi działami.

Wymagania:

  • studenci 5-go roku lub absolwenci do roku po ukończeniu studiów,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość obsługi komputera, w tym programów MS Office,
  • znajomość obsługi systemu SAP i SWR BIS będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w rozpoznawalnej, międzynarodowej firmie o przyjaznej kulturze organizacyjnej,
  • atmosferę pracy polegającą na szacunku i wzajemnej pomocy,
  • możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń,
  • pełną wyzwań pracę o dużym zakresie samodzielności i odpowiedzialności.