Nazwa stanowiska

Stażysta w dziale Optymalizacji

Miejsce Pracy

Kutno

Zadania:

  • udział w projektach optymalizacyjnych
  • doskonalenia procesów produkcyjnych, technicznych i jakościowych poprzez kontrolę i analizę wskaźników efektywności procesów produkcyjnych
  • opomiarowania czasu trwania czynności w procesach produkcyjnych
  • opracowania i wdrażania nowych rozwiązań optymalizacyjnych, technicznych i organizacyjnych, doskonalących procesy operacyjne
  • wprowadzania danych do systemu SAP

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie (mile widzane: studenci 5 roku lub absolwenci do 2 lat po ukończeniu studiów: z zakresu technologii mięsa)
  • znajomość programów MS Office
  • kreatywność, otwartość na zmiany i wyzwania
  • umiejętność pracy w zespole
  • zdolności analityczne
  • skrupulatność, cierpliwość i systematyczność w pracy

Oferujemy:

  • Bezpieczeństwo ekonomiczne - płatny staż na zasadach umowy o pracę z planem docelowego zatrudnienia na stanowisku, pakiet socjalny m.in. dofinansowanie do wczasów pod gruszą, karty Flexi Pass, dofinansowanie do żłobków i przedszkoli
  • Rozwój - udział w realizacji ciekawych projektów, współpracę w ramach grupy Animex
  • Przynależność - pracę w kilkuosobowym zespole w atmosferze wzajemnego wspierania się i wymiany