Nazwa stanowiska

Stażysta w dziale Controllingu

Miejsce Pracy

Kutno

Twoje zadania na tym stanowisku:

  • optymalizacja procesów biznesowych w aspekcie organizacyjnym i systemowym,
  • tworzenie raportów i analiz z wykorzystaniem systemu SAP oraz narzędzi zewnętrznych,
  • rozliczanie kosztów w procesie zamknięcia miesiąca,
  • aktywny udział w inwentaryzacjach.

Szukamy Ciebie jeżeli:

  • jesteś absolwentem kierunków ekonomicznych, matematyki, finansów i rachunkowości i pokrewnych
  • potrafisz logicznie myśleć, zadawać trafne pytania i znajdować na nie odpowiedzi,
  • nie boisz się komputera, korzystasz w praktyce z Excela,
  • jesteś pozytywnie nastawiony do pracy i potrafisz zaangażować się w powierzone Ci zadania,
  • jesteś zainteresowany pracą z danymi i liczbami,
  • uczysz się szybko i chcesz się nauczyć czegoś nowego.

Oferujemy:

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w przyjaznym środowisku,
  • możliwość rozwoju oraz udziału w ciekawych projektach,
  • możliwość współtworzenia rozwiązań zmieniających organizację,
  • wsparcie doświadczonego zespołu,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • zdobycie doświadczenia zawodowego w międzynarodowej organizacji.