Nazwa stanowiska

Stażysta ds. planowania produkcji

Miejsce Pracy

Opole

Główne zadania:

  • udział w przygotowywaniu planów produkcyjnych i monitorowanie ich realizacji
  • generowanie zleceń produkcyjnych
  • przygotowywanie raportów i analiz dotyczących procesów produkcyjnych

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe (np. zarządzanie produkcją, logistyka)
  • zdolności analityczne
  • bardzo dobra znajomość Microsoft Excel
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Umowę o pracę
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • Plan wdrożenia
  • Zdobycie umiejętności i doświadczenia w dużym zakładzie
  • Zakładowy Fundusz Socjalny

(Świadczenie urlopowe tzw. 'Wczasy pod gruszą; Karty podarunkowe z okazji świąt;'Karta Multisport, Pakiet medyczny Lux Med.; Pomoc finansowa dla pracowników w wyjątkowo trudnej sytuacji finansowej oraz Pożyczki bezprocentowe z PKZP).