Nazwa stanowiska

Specjalista ds. Zatrudniania Cudzoziemców

Miejsce Pracy

Kutno

Główne zadania:

  • obsługa kadrowa pracowników i zleceniobiorców firmy zgodnie z polityką personalną,
  • sporządzanie dokumentów do ZUS, GUS, PFRON
  • prowadzenie akt osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • odpowiedzialność za proces legalizacji pracy i pobytu cudzoziemców zatrudnianych (weryfikacja możliwości zatrudnienia kandydata, uzyskanie oświadczeń, zezwoleń, kart pobytu)
  • monitorowanie statusów spraw oraz nadzorowanie i odpowiedzialność za przebieg postepowań administracyjnych
  • bezpośrednie składanie / odbiór dokumentów z urzędów
  • współpraca z innymi członkami zespołu, koordynacja oraz kontrola powierzonych działań
  • kompletowanie dokumentów niezbędnych do zatrudnienia cudzoziemców
  • udział w procesach rekrutacyjnych
  • kontakt i wsparcie merytoryczne dla cudzoziemców
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 1 rok,
  • wiedza z zakresu zatrudnienia i legalizacji pracy i pobytu cudzoziemców,
  • znajomość przepisów w zakresu prawa pracy,
  • dobra znajomość języka polskiego, ukraińskiego/rosyjskiego, znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację,
  • inicjatywa w działaniu, samodzielność, dążenie do celu, skrupulatność,
  • otwartość na zmiany,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • mile widziana znajomość programu Płatnik i SAP.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • wynagrodzenie wzrastające wraz ze zdobywaną wiedzą, umiejętnościami i zaangażowaniem,
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • przejrzysty plan wdrożenia i kariery zawodowej,
  • zdobycie umiejętności i doświadczenia w dużym zakładzie,
  • Zakładowy Fundusz Socjalny