Nazwa stanowiska

Specjalista ds. Zarządzania Kategorią (dział Marketingu)

Miejsce Pracy

Warszawa

Twój zakres obowiązków:

  • Wsparcie Category Managera w zarządzaniu kategoriami produktów,
  • Przygotowywanie specyfikacji produktów oraz analiza danych sprzedażowych,
  • Przygotowywanie ofert i prezentacji produktowych dla Klientów wewnętrznych i zewnętrznych,
  • Aktualizowanie raportów tygodniowych/miesięcznych,
  • Analiza trendów oraz aktywności konkurencji (produkty, działania) w trybie tygodniowym/miesięcznym,
  • Analiza wyników produktów w ramach zarządzanych kategorii,
  • Planowanie aktywności marketingowych marek w ramach obsługiwanych kategorii,
  • Analiza efektywności prowadzonych działań (KPI).

Co się dla nas liczy:

  • Analityczne myślenie i uważność na szczegóły
  • Szybka adaptacja oraz otwartość na zmiany,
  • Doświadczenie w działach sprzedaży, marketingu,
  • Zdolność do pracy w cross-funkcjonalnych zespołach,
  • Zdolność do organizacji pracy samodzielnie jak i w zespole,
  • Zdolność do pracy pod presją czasu
  • Zaangażowanie i proaktywność w rozwiązywaniu bieżących problemów,
  • Bardzo dobra znajomość MS Office w szczególności Excel, Power Point,
  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do odbywania podróży służbowych

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • System premiowy,
  • Pracę w rozpoznawalnej, międzynarodowej firmie o przyjaznej kulturze organizacyjnej,
  • Pakiet dodatków pozapłacowych (w tym: opiekę medyczną),
  • Pracę stacjonarną w biurze w centrum Warszawy.