Nazwa stanowiska

Specjalista ds. Windykacji

Miejsce Pracy

Szczecin

Szukamy Ciebie jeżeli:

  • posiadasz praktyczne umiejętności w obsłudze pakietu Office (zwłaszcza MS Excel)
  • znasz język angielski w stopniu komunikatywnym
  • masz poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania
  • chcesz rozwijać nabytych i posiadane umiejętności;
  • cechuje cię samodzielność i dobra organizacja pracy oraz komunikatywność i umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów
  • potrafisz dobrze pracować w zespole
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz znajomość obsługi programu SAP

Twoje zadania na tym stanowisku:

  • monitorowanie sald należności odbiorców krajowych i zagranicznych
  • podejmowanie działań windykacyjnych zgodnie z obowiązującą procedurą
  • sporządzanie zestawień i raportów wymaganych w dziale

Oferujemy:

- stanowisko  i wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia zawodowego,

- system premiowy uzależniony od wyników,

-uczestnictwo w szkoleniach zewnętrznych i wewnętrznych z wiedzy merytorycznej,

- możliwość dofinansowania do nauki języka angielskiego,

- świadczenia socjalne dla pracowników w postaci m.,in dofinansowania do wypoczynku, do biletów.