Nazwa stanowiska

Specjalista ds. Sprzedaży

Miejsce Pracy

Kraków

 Twój zakres obowiązków:

  • planowanie i prowadzenie działań sprzedażowych
  • pozyskiwanie nowych klientów, prowadzenie negocjacji, przygotowywanie ofert
  • budowanie i utrzymywanie bardzo dobrych relacji z klientami
  • monitorowanie i analiza działań rynkowych
  • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
  • tworzenie raportów sprzedażowych
  • udział w przygotowaniu strategii sprzedażowej i jej realizacja
  • monitorowanie i raportowanie wyników sprzedaży

Nasze wymagania:

  • ukierunkowanie na rezultaty, decyzyjność, efektywne planowanie, zdolności organizacyjne, sprawna komunikacja
  • silne umiejętności negocjacyjne
  • gruntowna wiedza oraz doświadczenie w obszarze planowania i prowadzenia działań sprzedażowych oraz współpracy z partnerami biznesowymi
  • biegła komunikacja w języku angielskim / znajomość j. niemieckiego lub japońskiego będzie dodatkowym atutem
  • doskonała organizacja pracy własnej oraz konsekwencja w dążeniu do celu
  • proaktywna, prosprzedażowa postawa oraz elastyczność w poszukiwaniu nowych rozwiązań,
  • nastawienie na realizację wyznaczonych celów,
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie w branży wysokiej jakości tekstyliów domowych lub produktów wyposażenia wnętrz lub odzieży z branży outdoor lub fashion będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę
  • narzędzia pracy: laptop, telefon
  • ambitne zadania i możliwość dalszego rozwoju zawodowego
  • dużą samodzielność
  • pakiet benefitów: dofinansowanie do opieki medycznej, dofinansowanie do urlopu wypoczynkowego, dofinansowanie do świąt i Mikołaja, dofinansowanie do posiłków, zniżki na nasze produkty,
  • atrakcyjny system wynagradzania oparty o wynagrodzenie podstawowe i system premiowy

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Pełną informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj: