Nazwa stanowiska

Specjalista ds. Bilansu Masy

Zakres obowiązków :

  • Sporządzanie bilansu masy dla zakładów Animex
  • Tworzenie planów długo- i krótkookresowych
  • Monitorowanie stanów magazynowych surowca
  • Zapewnienie terminowości realizacji zamówień
  • Przygotowywanie raportów i analiza
  • Współpraca z działem Produkcji i Sprzedaży

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy związanej z planowaniem
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel - wymóg konieczny
  • Zdolność analitycznego i logicznego myślenia
  • Otwartość na współpracę

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w rozpoznawalnej, międzynarodowej firmie ze swobodną atmosferą
  • Możliwość pracy w zakładzie w Szczecinie, Starachowicach, lub Kutnie
  • Pakiet dodatków pozapłacowych (w tym: opiekę medyczną, kartę MultiSport, ubezpieczenie grupowe, bony świąteczne, bilety do kina)