Nazwa stanowiska

Przedstawiciel Handlowy ds. Sieci

Miejsce Pracy

Częstochowa

Główne zadania dla Ciebie:

    • Sprzedaż pełnej oferty produktów Grupy Animex w sklepach z kanału nowoczesnego na powierzonym terenie,
    • Przeprowadzanie ustalonych promocji na produkty spółki,
    • Realizacja budżetu marketingowego (gazetki, dodatkowe ekspozycje),
    • Wprowadzanie nowości do oferty zakupowej klientów,
    • Aktywne wykorzystywanie możliwości rozwojowych u klientów,
    • Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi klientów.

Oczekiwania wobec kandydatów:

    • Doświadczenia na stanowisku przedstawiciela handlowego i znajomości rynku,
    • Bardzo dobrych umiejętności sprzedaży, potwierdzonych skuteczną realizacją zadań,
    • Realizowania planów sprzedażowych zgodnie z oczekiwaniami,
    • Zaangażowania, komunikatywności, chęci rozwoju zawodowego,
    • Systematyczności i nastawienia na realizację celów,
    • Prawo jazdy kat. B.

Mamy dla Ciebie:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz atrakcyjny system premiowy,
    • Niezbędne narzędzia do pracy, tj. samochód służbowy, telefon i tablet,
    • Prywatną opiekę medyczną,
    • Pakiet dodatków pozapłacowych (w tym: karta Multisport, bony świąteczne, bilety do kina, dofinansowanie do urlopu),
    • Pracę ze znanymi markami, wysoko cenionymi przez konsumentów,
    • Pracę w rozpoznawalnej, międzynarodowej firmie o przyjaznej kulturze organizacyjnej.