Nazwa stanowiska

Pracownik Magazynowy -Ekspedycja

Miejsce Pracy

Ełk

Zadania:

  • Przygotowanie towaru do wysyłki zgodnie ze specyfikacją,
  • Załadunek i rozładunek towaru,
  • Kompletacja zamówień wg zamówień klienta,
  • Obsługa elektronicznych urządzeń skanujących,

Wymagania:

  • Uprawnienia na wózek widłowy potwierdzone egzaminem UDT - warunek konieczny,
  • Doświadczenie zawodowe w pracy na magazynie,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym,
  • Mile widziana znajomość programu SAP,

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjny system motywacyjny (premia + nagrody),
  • Możliwość rozwoju,
  • Pakiet socjalny zawierający m.in.: bony świąteczne, dofinansowanie do wypoczynku urlopowego, dofinansowanie karty sportowej,
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego,