Nazwa stanowiska

Pracownik Magazynowy

Miejsce Pracy

Kutno

Zadania:

  • wydawanie towaru zgodnie z zamówieniem,
  • drukowanie etykiet paletowych,
  • załadunek palet,
  • rozładunek auta,
  • obsługa systemu SAP,
  • rozmieszczenie towaru na magazynie,
  • rozmieszczenie surowca w magazynie lub mroźni,
  • dostarczenia surowca pod odpowiednią linię produkcyjną.

Wymagania:

  • uprawnienia na wózek widłowy potwierdzone egzaminem UDT - warunek konieczny,
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy na magazynie,
  • umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 3 lub 2 -zmianowym
  • mile widziana znajomość programu SAP
  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system motywacyjny (premia + nagrody)
  • możliwość rozwoju
  • pakiet socjalny (m.in.: bony świąteczne, dofinansowanie do wypoczynku; dofinansowanie do żłobka/przedszkola),
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego