Nazwa stanowiska

pracownik Działu Kosztów

Miejsce Pracy

Morliny

Główne zadania:

  • sporządzanie testowych i okresowych kalkulacji produktów,
  • analizowanie sprzedaży, marż i kosztów,
  • kontrola ewidencji produkcji w systemach informatycznych,
  • kontrola ewidencji zużyć surowców i materiałów,
  • sporządzanie raportów produktywności wraz z analizą odchyleń,
  • współpraca z wszystkimi Pionami w Oddziale w Morlinach.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne lub z zakresu technologii mięsa,
  • doświadczenie w zakresie sporządzania analiz, ewidencji produkcji i kosztów,
  • znajomość obsługi pakietu MS Office,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • mile widziana znajomość obsługi systemu SAP.

Oferujemy:

  • stanowisko asystenta lub specjalisty i wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia zawodowego,
  • zdobycie nowego doświadczenia i szansę rozwoju,
  • szkolenia,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • wsparcie ze strony doświadczonych profesjonalistów,
  • coroczna dopłata urlopowa
  • możliwość dodatkowego ubezpieczenia,
  • świadczenia z okazji świąt (Boże Narodzenie, Wielkanoc),
  • dofinasowanie do kolonii dla dzieci i wczasów rodzinnych
  • możliwość skorzystania z dofinasowania do pożyczek mieszkaniowych;
  • możliwość uczestnictwa w zajęciach sportowych (piłka nożna, siatkówka) i dołączenia do zakładowego koła wędkarskiego.