Nazwa stanowiska

Pakowacz - Operator

Miejsce Pracy

Kutno

Główne zadania:

  • przygotowanie maszyn i urządzeń do pracy
  • prawidłowe ustawienie poszczególnych modułów
  • dbałość o powierzony sprzęt
  • nadzór nad prawidłową pracą maszyn

Wymagania:

  • "zmysł techniczny"
  • mile widziane wykształcenie zawodowe/średnie techniczne
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • gotowość podjęcia pracy w systemie dwuzmianowym
  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęć jej wyrobienia

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • możliwość rozwoju w ramach struktur firmy
  • płaca zasadnicza plus system premiowy
  • bogaty pakiet socjalny (m.in. wczasy pod gruszą, dofinansowanie do przedszkoli)