Nazwa stanowiska

Operator (Wagowy) Linii

Miejsce Pracy

Kutno

Zadania:

  • obsługa urządzeń produkcyjnych na dziale w zakresie posiadanych uprawnień;
  • ustawianie odpowiednich parametrów na obsługiwanym urządzeniu;
  • wykonywanie pomiarów kontrolnych;
  • nadzorowanie pracy podstawowych urządzeń;
  • obsługa metaldetektora oraz terminala do zleceń;
  • zwracanie uwagi na jakość;
  • weryfikacja poprawności danych na etykiecie;
  • wykonywanie porządków na stanowisku w trakcie i po zakończeniu pracy.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • dyspozycyjność i gotowość do pracy zmianowej;
  • chęci do nauki i poszerzania wiedzy;
  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu wewnętrznego;
  • bezpłatne posiłki;
  • atrakcyjne wynagrodzenie+ premia;
  • bogaty fundusz socjalny ( m.in. wczasy pod gruszą, dofinansowanie do żłobków i przedszkoli, bony na święta, karty na święta, imprezy integracyjne).
0 1 2 3 4