Nazwa stanowiska

Młodszy Specjalista ds. Zakupów

Miejsce Pracy

Dobczyce

 Do Twoich zadań należeć będzie:

  • bieżąca analiza potrzeb materiałowych i kontrola stanów magazynowych
  • obsługa zamówień, w tym zarządzanie dostawami niezgodnymi (reklamacje), zgodnie z polityką zakupową firmy
  • kontrola terminowości dostaw oraz dokumentacji zakupowej
  • pozyskiwanie nowych dostawców na rynku krajowym i międzynarodowym
  • współpraca z dostawcami krajowymi i zagranicznymi
  • współpraca z pozostałymi działami w zakresie zapotrzebowań materiałowych i usługowych
  • rozliczanie faktur zakupowych poprzez system WorkFlow
  • obsługa systemu SAP
  • sporządzanie raportów i analiz
  • wsparcie działu zakupów w bieżących obowiązkach

Oczekiwania:

  • dobra znajomość pakietu MS Office, a szczególnie MS Excel
  • doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane
  • wysokie umiejętności interpersonalne tj. komunikatywność, otwartość, nastawienie na współpracę,
  • zdolności negocjacyjne
  • systematyczność, skrupulatność oraz bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • umiejętność rozwiązywania problemów
  • zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • zdolności analityczne w zakresie planowania
  • język angielski w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • atrakcyjny system premiowy (premia miesięczna za brak absencji, premia roczna),
  • ambitne zadania i możliwość rozwoju zawodowego,
  • wsparcie w zakresie wdrożenia do pracy poprzez szkolenia wewnętrzne
  • nauka języka angielskiego oraz prywatna opieka medyczna finansowana przez pracodawcę
  • zakładowy fundusz świadczeń socjalnych, a w nim m.in. dofinansowanie do Świąt oraz Mikołaja, dofinansowanie do urlopu wypoczynkowego tzw. "wczasy pod gruszą", zapomogi socjalne
  • dofinansowanie do karty Multisport oraz dofinansowanie do posiłków

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

0 1 2 3 4