Nazwa stanowiska

Merchandiser / Wykładacz

Miejsce Pracy

Poznań

Zadania dla Ciebie:

  • Wykładanie towaru w dwóch wyznaczonych sklepach z kanału sprzedaży nowoczesnej na terenie Poznania
  • Budowanie ekspozycji dodatkowych
  • Dbanie o standardy ustawienia produktów i estetykę ekspozycji

To, czego oczekujemy:

  • Doświadczenia zawodowego na stanowisku Merchandisera / Wykładacza w branży FMCG lub chęci rozwoju w tym obszarze
  • Znajomości obsługiwanego terenu
  • Umiejętności budowania relacji
  • Nastawienia na realizację celów
  • Samodzielności w planowaniu i organizowaniu własnej pracy
  • Mile widziane będą umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Telefon służbowy
  • Prywatną opiekę medyczną, Fundusz Socjalny, Karta Multisport
  • Możliwość budowania doświadczenia zawodowego w największej firmie z branży mięsnej w Polsce
0 1 2 3 4