Nazwa stanowiska

Koordynator ds. Systemów Zarządzania Utrzymaniem Ruchu

Miejsce Pracy

Morliny

Zakres obowiązków:

  • Wdrażanie i rozwój prewencyjnego utrzymania ruchu:
    - wdrożenie KPI
    - nadzór nad terminowością wykonania przeglądów prewencyjnych
    - szkolenie Planistów UR
  • Rozwój funkcjonowania magazynów technicznych:
    - optymalizacja wartości magazynów technicznych
    - rozwój gospodarki magazynowej w oparciu o system CMMS
    - weryfikacja zamówień w systemie SAP
  • Administrowanie danymi w CMMS i wsparcie użytkowników w zakresie funkcjonowania systemu

Nasze oczekiwania:

  • Znajomość systemów CMMS oraz SAP ERP
  • Znajomość programu MS Excel na poziomie zaawansowanym
  • Znajomość zagadnień z zakresu zarządzania gospodarką magazynową
  • Znajomość zagadnień z zakresu wdrażania prewencyjnego utrzymania ruchu
  • Gotowość do wyjazdów służbowych kilka razy w miesiącu
  • Zadaniowy tryb pracy
  • Umiejętność długofalowego planowania działań
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pakiet benefitów pozapłacowych w tym prywatną opiekę medyczną,
  • Rozwój umiejętności i kompetencji.