Nazwa stanowiska

Kontroler Jakości w Morlinach

Miejsce Pracy

Morliny

Oczekujemy:

- wykształcenia min. średnie, mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe: technologia żywności, towaroznawstwo, zarządzanie jakością, nauki biologiczne/chemiczne;

- doświadczenia w pracy w zakładzie produkcyjnym;

- sumienności, skrupulatności;

- umiejętności pracy w zespole;

- gotowości do pracy w systemie zmianowym na terenie zakładu (praca na 3 zmiany);

- mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Zadania na stanowisku pracy:

- kontrola i ocena przestrzegania w zakładzie zasad GMP, GHP;

- kontrola i ocena jakości surowców i wyrobów;

- kontrola prawidłowości funkcjonowania i utrzymania systemu jakości w zakładzie;

- weryfikacja prowadzonych kontroli w CP i CCP w zakładzie oraz archiwizacja w/w kart kontroli;

- opracowywanie i wdrażanie dokumentacji systemu zapewnienia jakości;

- prowadzenie szkoleń wewn. pracowników;

- kontrola i ocena warunków i sposobu przechowywania i wprowadzania żywności do obrotu;

- rozpatrywanie reklamacji od klientów i prowadzenie dokumentacji dotyczącej reklamacji i zwrotów oraz produktów wycofanych z rynku;

- współpraca z firmą świadczącą usługi w zakresie dezynsekcji, deratyzacji oraz mycia zakładu;

- przeprowadzenie kontroli międzyoperacyjnych na polecenie przełożonego;

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę;
  • coroczną dopłatę urlopową;
  • możliwość rozwoju, szkolenia, awansu oraz wsparcie ze strony doświadczonych pracowników;
  • możliwość dodatkowego ubezpieczenia;
  • bogaty pakiet socjalny: świadczenia z okazji świąt (Boże Narodzenie, Wielkanoc), dofinasowanie do kolonii dla dzieci i wczasów rodzinnych, możliwość skorzystania z pożyczek mieszkaniowych, możliwość uczestnictwa w zajęciach sportowych (piłka nożna, siatkówka), możliwość dołączenia do zakładowego koła wędkarskiego.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.