Nazwa stanowiska

Asystent ds. księgowości

Miejsce Pracy

Morliny

Szukamy Ciebie jeżeli posiadasz:

- wykształcenie con. średnie w kierunku rachunkowości

- dobrą znajomość MS Office - w szczególności Excel

- mile widziane doświadczenie w pracy w księgowości

- mile widziana znajomość SAP ERP

Twoje zadania na tym stanowisku:

- księgowanie dokumentów zakupu,

- uzgadnianie i weryfikacja rozliczeń finansowych z kontrahentami,

- przygotowywanie okresowych raportów i analiz,

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę i wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia zawodowego;

- możliwość pracy hybrydowej po wdrożeniu do pracy;

- liczne wyzwania zawodowe, możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach;

- możliwość uczestniczenia w szkoleniach z jęz. angielskiego;

-uczestnictwo w szkoleniach zewnętrznych i wewnętrznych z wiedzy merytorycznej.