ANIMEX FOODS to największy producent i eksporter mięsa oraz przetworów mięsnych w Polsce, a także największy pracodawca w przemyśle mięsnym i spożywczym w Polsce, zatrudniający 8,6 tys. pracowników. To my jesteśmy właścicielem uznanych marek mięsa i wędlin, takich jak: Krakus, Berlinki, Morliny, Mazury czy Morlinki.
Nazwa stanowiska

Specjalista ds. Sprzedaży (w Biurze Obsługi Klienta)

Miejsce Pracy

Opole

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • przyjmowanie zamówień od Klientów
  • wprowadzanie zamówień do systemu SAP
  • obsługa procesów sprzedażowych
  • utrzymywanie kontaktów telefonicznych i mailowych z klientami
  • ścisła współpraca m.in. z Handlowcami, działami logistyki, planowania i ekspedycji

NASZE WYMAGANIA

  • wykształcenie minimum średnie
  • znajomość obsługi komputera oraz programu Excel
  • samodzielność w działaniu, bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność pracy w zespole

MILE WIDZIANE

  • znajomość obsługi programu SAP oraz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

TO OFERUJEMY

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • system premiowy
  • pakiet dodatków pozapłacowych (w tym: opiekę medyczną, Multisport, bony świąteczne, bilety do kina)