ANIMEX FOODS to największy producent i eksporter mięsa oraz przetworów mięsnych w Polsce, a także największy pracodawca w przemyśle mięsnym i spożywczym w Polsce, zatrudniający 8,6 tys. pracowników. To my jesteśmy właścicielem uznanych marek mięsa i wędlin, takich jak: Krakus, Berlinki, Morliny, Mazury czy Morlinki.
Job title

Specjalista ds HR

Location

Warsaw

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Obsługa kadrowa dedykowanego obszaru biznesowego (w tym, przygotowanie umów, aneksów, wypowiedzeń, obsługa nieobecności związanych z macierzyństwem)
  • Współpraca z pozostałymi członkami zespołu (w tym specjalistami kadr i płac) w ramach codziennych wyzwań
  • Wsparcie managerów w zakresie rozwoju zespołów (ocena roczna, rozwój, szkolenia, budowanie zespołów)
  • Samodzielne prowadzenie i odpowiedzialność za wybrane procesy HR (m.in. planowanie i organizacja szkoleń, koordynacja procesu nauki języków, badanie opinii pracowników)
  • Aktywny udział w procesach i projektach realizowanych w dziale
  • Obsługa kadrowa PPK

NASZE WYMAGANIA

  • Wyższe wykształcenie (mile widziane kierunkowe)
  • roczne doświadczenie zawodowe zdobyte w obszarze HR
  • Praktyczna znajomość aktualnych przepisów Prawa Pracy
  • Orientacja na wysoką jakość wyników swojej pracy
  • Otwartość w kontaktach z ludźmi
  • Wysoka kultura osobista i profesjonalna postawa niezależnie od sytuacji
  • Samodzielność w działaniu i chęć ciągłego poszukiwania nowych rozwiązań

TO OFERUJEMY

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w rozpoznawalnej, międzynarodowej firmie ze swobodną atmosferą
  • Pakiet dodatków pozapłacowych (w tym: opiekę medyczną, kartę MultiSport, ubezpieczenie grupowe, bony świąteczne, bilety do kina)
  • Realne możliwości rozwoju zawodowego
  • Pracę w biurze zlokalizowanym w centrum Warszawy
Back to top