ANIMEX FOODS to największy producent i eksporter mięsa oraz przetworów mięsnych w Polsce, a także największy pracodawca w przemyśle mięsnym i spożywczym w Polsce, zatrudniający 8,6 tys. pracowników. To my jesteśmy właścicielem uznanych marek mięsa i wędlin, takich jak: Krakus, Berlinki, Morliny, Mazury czy Morlinki.
Job title

Specjalista ds. Administracji

Location

Szczecin

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Kompleksowa organizacja pracy biura Dyrektora Zarządzającego i sekretariatu
  • Zarządzanie kalendarzem Dyrektora Zarządzającego
  • Organizacja krajowych i zagranicznych wyjazdów służbowych i obsługa spotkań biznesowych
  • Obsługa korespondencji e - mail oraz rozmów telefonicznych
  • Przygotowywanie i redakcja prezentacji, raportów, analiz na potrzeby Spółki
  • Zapewnienie sprawnego przepływu informacji pomiędzy Dyrektorem a pracownikami Spółki, odpowiedzialność za prawidłowy obieg dokumentacji wewnętrznej i jej terminowe załatwianie
  • Praca na systemie SAP i Workflow w zakresie: rozliczania faktur, procesowania umów administracyjnych

NASZE WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe lub średnie
  • Umiejętność organizacji pracy własnej
  • Wysoka kultura osobista, dynamizm, asertywność oraz profesjonalizm
  • Umiejętność współpracy, wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz interpersonalne
  • Dokładność, skrupulatność, pozytywne nastawienie, punktualność
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • Mile widziana dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

TO OFERUJEMY

  • Bezpieczeństwo ekonomiczne - zatrudnienie na umowę o pracę, pakiet socjalny, prywatna opieka medyczna LUX MED
  • Rozwój - udział w realizacji ciekawych projektów, współpracę w ramach grupy Animex
  • Przynależność - pracę w zespole w atmosferze wzajemnego wspierania się i wymiany doświadczeń
  • Aktywność - grupy sportowe (m.in. biegacze, kolarze, piłka nożna i siatkowa), spartakiada międzyzakładowa Animex
  • Rozrywkę - piknik pracowniczy, spotkania integracyjne, dofinansowanie do zakupu biletów np. do kina, karta Multisport.
Back to top