Dania gotowe i Marynaty

Animex Foods w swojej ofercie posiada szeroką gamę dań gotowych: nuggetsów, polędwiczek, hamburgerów i pieczonych skrzydełek. Ponadto oferujemy dania typu convenience: newyorkery oraz ćwiartkę pieczoną z kurczaka. To doskonałe rozwiązanie kulinarne dla wszystkich pragnących szybko i smacznie zjeść – wystarczy tylko podgrzać i gotowe!

W ostatnim czasie za sprawą marki Krakus wprowadziliśmy kategorię dań gotowych na zupełnie nowy poziom.

W ofercie marki pojawiły się mięsa do pieczenia w marynacie umieszczone w innowacyjnej i wygodnej w użyciu folii do pieczenia. Dzięki opakowaniu mięsa marynują się w bezpiecznych warunkach aż do momentu włożenia ich do piekarnika. Mięso pieczemy w folii przez 1,5 godziny. Po dodaniu ulubionych dodatków otrzymujemy wyjątkowy obiad a po wystygnięciu pieczeni mamy domową wędlinę idealną na kanapkę.

Kolejnym wyjątkowym produktem jest Gęś Krakus. To propozycja specjalnie dla tych, którzy chcą w krótkim czasie otrzymać wykwintne danie. Gęś Krakus przyprawiliśmy specjalnie dobranymi ziołami, takimi jak czosnek, papryka, majeranek, a następnie piekliśmy przez 4 godziny. Wystarczy, włożyć ją do piekarnika i podgrzać przez 30 minut aby otrzymać soczystą gęś.